Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Doorbraak Willem Buschers

E-mail Afdrukken PDF

In de eerste groep van de onderlinge competitie speelde Jan Bosch tegen Henk de Lange.

Zij kennen elkaar door en door ,want zij spelen al 36 jaar tegen elkaar ,en een snelle puntendeling was dan ook onvermijdelijk. Jos Moorman had een moment van onoplettendheid tegen Michiel Hagreis, hij keek naar andere mogelijkheden en liep in een vernietigende bomzet , kwam twee schijven achter en kon meteen opgeven.

In de tweede groep was een hoofdrol (niet te verwarren met een koprol)weggelegd voor Willem Buschers. Langzaam  maar zeker ontwikkelt hij zich tot een geduchte tegenstander waar menigeen zich nog de tanden op stuk zal bijten. Hij speelde een prachtige gewaagde klassieke opbouw tegen Bennie Vetketel, die daar ook dapper aan meewerkte . Willem wreef zich de ogen eens goed uit en met een prachtige hielslag met doorbraak wist hij de partij in zijn voordeel te beslissen.

Loes Grooters had geen enkele moeite met Albert Veldman. Al in het middenspel wist zij een dam te halen en ook nog twee schijven te winnen .Vergeefs en tegen beter weten in ging  Veldman nog even door. Bart Venneker liep in een hielslag tegen Henk Jansen en kwam er niet meer aan te pas. Hans Lucassen en Arie Hanegraaf hielden elkaar perfect in evenwicht. Gerard Santen pakte al snel een schijf winst tegen Peter Behrens en in het eindspel gaf hij zijn schijf voorsprong weer terug, om daarna op tempo Peter volledig vast te zetten.

Uitslagen groep 1  :

M.Hagreis-Jos Moorman 2-0

J.Bosch-H.de Lange 1-1

Groep 2:

G.Santen-P. Behrens 2-0

L.Grooters-A.Veldman 2-0

B.Venneker-H.Jansen 0-2

B.Vetketel-W.Buschers 0-2

H.Lucassen-A.Hanegraaf 1-1

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer