Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Gelijkspel provinciaal team

E-mail Afdrukken PDF

Het provinciale team van Borne heeft gelijk gespeeld in Balkbrug. De wedstrijd van het Bornse team begon flitsend: Niels Meijer (Mister 100 procent voor insiders) overklaste z’n tegenstander vanaf het begin en won de partij.

Daar stond tegenover dat Marinus Bosman in de opening de mist in ging en eigenlijk, na de 15e zet, al een verloren stand had. Hij stribbelde nog vrij lang tegen, maar de sterke H. Mostert Azn. wist z’n voordeel maximaal uit te spelen. Invaller Bart Venneker kwam snel 2 schijven achter tegen T. Kappert en werd tot opgave gedwongen, waarna Hans van der Zon de wedstrijd weer in evenwicht bracht met een knappe overwinning op H. Mostert Jzn. Tussenstand 4-4.Met ieder nog 2 schijven op het dambord maakte tegenstander, C. de Vries een enorme positionele fout, zodat Peter Behrens de 2 punten voor Borne op het scorebord bracht: 6-4 voor Borne. De langste partij was die tussen H. Harms en Henk Jansen. Laatstgenoemde had zicht op een overwinning, maar in de terechte overtuiging dat 1 puntje genoeg was voor een teamoverwinning, ging hij voor een snelle remise. Henk koos voor een verdedigende tactiek en dat kwam hem duur te staan: na een slagenwisseling stond Henk een schijf achter, terwijl ze beiden een dam hadden. Het eindspel werd dan ook fraai gewonnen door de Balkbrugse opponent, zodat 6-6 de eindstand werd.

De uitslagen:

Kijk Uit Balkbrug       - BDV Borne 6-6  (1e klasse oost)

1. G. Schuurman         - Niels Meijer             0-2(1)

2. H. Mostert Jzn        - Hans vd Zon              0-2(4)

3. H. Mostert Azn       - Marinus Bosman      2-0(2)

4. H. Harms                - Henk Jansen             2-0(6)

5. C. de Vries              - Peter Behrens          0-2(5)

6. T. Kappert               - Bart Venneker          2-0(3)

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer