Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Hans van der Zon "een maatje te groot".

E-mail Afdrukken PDF

 

Op de vrijdagavond werden er weer veel partijen gespeeld voor de onderlinge competitie. Marinus Bosman is een slimme en ervaren speler. Hij speelde een geraffineerde lokzet.

 

Tegenstander Peter Behrens meende voordeel te behalen met een tussenloop, maar Marinus had een dubbele tweeslag in de stand gevlochten en combineerde naar dam en deze tegenslag kwam Peter niet meer te boven. Henk Jansen liep ergens achter maar Arie Hanegraaf beantwoordde deze “vrije zet” met een achterloop naar de damlijn en Henk kwam er niet meer aan te pas. Leo Springer speelde een taai spelletje tegen Yuen Wong maar werd langzaam maar zeker “opgevreten” door strateeg Yuen. Michiel Hagreis en Jan Bosch kennen mekaar door en door en konden elkaar niet verrassen, met een puntendeling als logisch gevolg. Willem Buschers wist zeer overtuigend te winnen van hekkensluiter Marinus Freriks, en Albert Veldman werd weg gecombineerd door Bertus Noppers. Loes  Grooters trad met gemengde gevoelens aan tegen wéér een sterke tegenstander. Deze keer was Hans van der Zon een maatje te groot. Henk de Lange had na een slagenwisseling twee schijven meer in het eindspel tegen Jos Moorman maar kon de schaapjes niet op het droge krijgen. Jos speelde het eindspel sterk en wist uiteindelijk remise af te dwingen. Koploper Niels Meijer heeft de wind mee en wist weer te winnen en heeft nog steeds een 100 procent score. Daarbij moet wel gezegd worden dat tegenstander Peter van Esch met verrassend damgeven en “plakken” een royale remise af had kunnen dwingen. De grote vraag is of Niels Meijer de komende tijd ook bij tegenwind zo fier overeind weet te blijven……

Uitslagen onderlinge:

H.Jansen-A.Hanegraaf 0-2

W.Buschers-M.Freriks 2-0

J.Moorman-H.de Lange 1-1

H.Lucassen-G.Santen 0-2

B.Vetketel-B.Venneker 1-1

M.Hagreis-J.Bosch 1-1

Y.Wong-L.Springer 2-0

H.van der Zon-L.Grooters 2-0

P.van Esch-N.Meijer 0-2

P.Behrens-M.Bosman 0-2

A.Veldman-B.Noppers 0-2

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer