Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Overwinning provinciaal team

E-mail Afdrukken PDF

Het provinciale team van de Bornse Dam Vereniging moest afgelopen maandag aantreden tegen Eelen & Rhaan, die hun clublokaal hebben in een schooltje in het uiterst donkere buitengebied van Hellendoorn.

Invaller Marinus Freriks ging als eerste ongelukkig onderuit ,hij zag een zetje over het hoofd. Peter Behrens herstelde deze achterstand met een gedegen overwinning. Hierop volgden 3 remises, waardoor de tussenstand 5-5 werd. Hans van der Zon kwam een schijf achter door een slagzetje en doorbraak naar dam. Deze dam stond vast, waardoor Hans er toch nog een remise uit kon slepen. Marinus Bosman speelde knap remise tegen de sterke Jan Bargmann. De enige die bij de 5-5 tussenstand op dat moment nog speelde was teamleider Jos Moorman op bord 1. Dit was een spannende partij. Leo Hablous van Eelen & Rhaan kwam behoorlijk in tijdnood en maakte wellicht hierdoor een fout in de goed opgebouwde stand van Jos. Bij het bijna vallen van de vlag pakte Jos de winst, waardoor de totale overwinning bij het Bornse team terecht kwam; de einduitslag werd 7-5. Het Bornse team gaat aan de leiding in de eerste klasse oost.

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer