Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Glansrol voor Loes Grooters in Twente-cup

E-mail Afdrukken PDF

Een mooie traditie, het jaarlijkse toernooi om de Twente-cup, waar elk jaar de 4 regionale verenigingen aan meedoen, zoals elke rechtgeaarde Tukker weet zijn dat EDC Enschede, Twente’s Eerste uit Hengelo, BDV Borne en damclub Almelo.

 

Deze keer was de eer voor Twente’s Eerste om het te mogen organiseren. EDC en BDV wonnen allebei de eerste 2 wedstrijden en mochten in de laatste ronde onderling uitmaken wie er kampioen ging worden. EDC had de beste bordpunten en had genoeg aan een gelijkspel, maar zover liet Borne het niet komen. Borne wist  deze wedstrijd overtuigend met 11-7 te winnen en verwees daarmee EDC Enschede naar de tweede plaats. Opvallend was het optreden van de enige vrouwelijke deelnemer Loes Grooters , die een prestatie neerzette waar de meeste modale dammers alleen maar van kunnen dromen. Zij wist als enige al haar partijen te winnen! De meeste sportieve deelnemers van BDV Borne waren met de fiets gekomen maar gelukkig was er ook iemand met de auto gekomen zodat de Cup met de grote oren veilig naar Borne vervoerd kon worden.

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer