Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Michiel Hagreis toont goede vorm

E-mail Afdrukken PDF

 

Strijd bij de Bornse Dam Vereniging. Ook in de partijen die uiteindelijk remise werden.

 

Er wordt wel eens wat denigrerend gedaan over het begrip remise. Insiders weten echter dat ook dit fenomeen menigmaal met veel strijd en spanning gepaard gaat. Michiel Hagreis en Yuen Wong speelden ook zo’n  partij. Michiel bevestigde zijn goede vorm . Hij leverde een puike prestatie , met open vizier ging hij de strijd aan met kampioen Yuen Wong. Een partij op hoog niveau met inderdaad een puntendeling als resultaat. Loes Grooters kwam een schijf voor tegen Peter Behrens, die daarna taai verzet bood en uiteindelijk werd het toch nog remise. Willem Buschers toonde zich weer eens een ware ontsnappingskunstenaar. Vanuit een schier hopeloze stand wist hij Bart Venneker toch nog een puntje te ontfutselen. Marinus Freriks speelt de laatste tijd als herboren. Op gedurfde wijze versloeg hij Bertus Noppers. Tonnie Keijzer en Jan Bosch speelden een taai klassiekje en dat leidde tot een solide puntendeling.

Henk de Lange en Peter van Esch speelden een opsluitingspartij. Het berekenen van de talrijke variantjes kostte veel tijd en energie. Henk kwam gewonnen te staan maar verspeelde dat voordeel weer totdat Peter van Esch in de fout ging en het daarom meteen maar op gaf. Het eerste team moest aantreden in Marknesse en kreeg daar een flink pak op de broek. Zeker er waren goede partijen van o.a. Michiel Hagreis, Anton Jurg, Nico Rosink en Leo Springer maar er werd geen enkele partij gewonnen , maar er vielen wel vier nederlagen te noteren. Een onthutsende 14-6 nederlaag en in het nieuwe jaar is er heel wat werk aan de winkel om de opgelopen schade te repareren.

Uitslagen onderlinge:

P.Behrens –L.Grooters 1-1

A.Hanegraaf- J.Moorman 1-1

T.Keijzer- J.Bosch 1-1

P.van Esch- H.de Lange 0-2

H. van der Zon- M.Bosman 1-1

Y.Wong- M.Hagreis 1-1

B.Venneker- W.Buschers 1-1

M.Freriks- B.Noppers 2-0

F. ten Broeke- N.Rosink 0-2

D.Oude Egberink- G.Santen 0-2

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer