Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Peter Behrens is uit taai hout gesneden

E-mail Afdrukken PDF

Weer onderlinge schermutselingen op de clubavond van de Bornse Dam Vereniging.

Peter Behrens is uit taai hout gesneden. Hij presteerde het om remise te spelen tegen de sterke “oude rot “ Leo Springer. Achterlopen is gevaarlijk , zo ondervond Willlem Buschers tegen Arie Hanegraaf. Deze beantwoordde de achterloop van Willem eveneens met een  achterloop en dat leidde tot schijf- en partijwinst. Michiel Hagreis werd overvallen door een acuut geval van damblindheid. Hij stond lastig en presteerde het om pardoes zijn dam weg te geven. Het kleinood werd gretig geslagen door tegenstander Nico Rosink.

Gerard Santen ging moedig in de aanval tegen buurman Bennie Vetketel maar hij liep vast en moest een schijf offeren en kwam er niet meer aan te pas. Ayla Nur had haar dag niet en liep al snel in de bomzet ( deze benaming geeft het verraderlijke karakter van deze combinatie goed weer), en Marinus Bosman wist daar wel raad mee. Tonnie Keijzer speelde het iets te frivool tegen Yuen Wong en werd genadeloos afgestraft. Henk de lange en Jan Koerselman speelden vrijwel direct vanaf het begin een ingewikkelde partij. Henk kreeg een paar keer de kans om te winnen maar had het overzicht niet en al ploeterend kwam hij in een verloren eindspel terecht. Na een lange zettenreeks trok Koerselman de overwinning uiteindelijk naar zich toe.

De uitslagen:

M.Bosman- A.Nur 2-0

A.Hanegraaf- W.Buschers 2-0

H.de Lange- J.Koerselman 0-2

M.Hagreis- N.Rosink 0-2

J.Bosch- F. ten Broeke 2-0

Y.Wong- T.Keijzer 2-0

B.Venneker- D. Oude Egberink 2-0

M.Freriks- J.Moorman 0-2

G.Santen- B.Vetketel 0-2

L.Springer- P.Behrens 1-1

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer