Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

"Katerdag" voor eerste team

E-mail Afdrukken PDF

En weer was het bijzonder spannend op de clubavond van de Bornse Dam Vereniging.

Argeloos liep Loes Grooters in de valstrik die Gerard Santen voor haar gespannen had. Ze kreeg een damcombinatie naar de oren en ditmaal liet Gerard zijn prooi niet meer los. Jan Koerselman liep in een lichte combinatie tegen Michiel Hagreis en deze tegenslag kwam hij niet meer te boven. Ondanks taai verzet van Jan Bosch wist Yuen Wong zijn partij uiteindelijk toch te winnen en Bennie Vetketel was duidelijk te sterk voor Marinus Freriks. Henk de Lange kon tegenstander Nico Rosink vastzetten, maar de kansen keerden volledig want Henk maakte daarbij de verkeerde keuze en met een prachtige combinatie wist Nico Rosink nog te winnen. Fons ten Broeke werd vast gezet door Bart Venneker, en die ging onbedreigd naar de overwinning. Peter van Esch verslikte zich in tegenstander Marinus Bosman. Hij liep in een combinatie en kon het meteen opgeven. Jos Moorman is goed bezig. Hij won van de doorgaans taaie Hans van der Zon.

Op de zaterdag moest het eerste team zijn laatste uitwedstrijd spelen in Dokkum. Nou de zaterdag werd een echte katerdag. Er waren personele problemen ,maar de meeste spelers presteerden onder de maat. Het werd een onthutsende 16-4 nederlaag. Jan Koerselman en Gertjan Kolsté speelden remise en Roelof Jan de Haan kraaide victorie. Als enige wist hij zijn partij te winnen. Het team eindigde als achtste en mag het volgend seizoen weer in dezelfde klasse uitkomen.

Uitslagen onderlinge:

M.Bosman- P.van Esch 2-0

L.Grooters- G.Santen 0-2

J.Koerselman- M.Hagreis 0-2

J.Bosch-Y.Wong 0-2

J.Moorman- H. van der Zon 2-0

M.Freriks- B.Vetketel 0-2

N.Rosink- H. de Lange 2-0

F. ten Broeke- B.Venneker 0-2

D. Oude Egberink- A.Hanegraaf 0-2

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer