Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Prijswinnaars Bornse Dam Vereniging

E-mail Afdrukken PDF

sep2

 

De prijswinnaars.

Het damseizoen van de Bornse Dam Vereniging wordt traditioneel geopend met de ledenvergadering . Allereerst was er aandacht voor de jubilarissen Jan Bosch en Arie Hanegraaf die beiden maar liefst 50 jaar lid zijn van de vereniging en die zich tevens verdienstelijk hebben gemaakt met het vervullen van meerdere functies. Verder werd de vergadering gekenmerkt door het streven om vooral door te blijven gaan met de zaken die vrijwel allemaal tot volle tevredenheid van iedereen verlopen. Ook was er weer aandacht voor de winnaars van de diverse competities, er werd volop heen en weer geschoven met de prijzen in de vorm van fraaie bekers. De avond werd afgesloten met een gezellige nazit met “babbel en borrel.”

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer