Bornse Dam Vereniging

Januari 2011-BDV 75 jaar

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Jubilarissen Bornse Dam Vereniging

E-mail Afdrukken PDF

sep1

 

De jubilarissen.

Op de ledenvergadering van de Bornse Dam Vereniging werden 2 jubilarissen in het zonnetje gezet. Het betreft Jan Bosch en Arie Hanegraaf, ze zijn beiden 50 jaar lid van de vereniging. Ze werden toegesproken door de voorzitters van de provinciale bond en de damvereniging. De jubilarissen hebben zich ook verdienstelijk gemaakt voor de damvereniging. Jan Bosch is jarenlang voorzitter en algemeen adjunct geweest. Arie Hanegraaf is jarenlang wedstrijdleider geweest en heeft zich ingezet voor de commissie “lief en leed” die bij ziekte en tegenslagen aandacht en ondersteuning geeft. Op deze vergadering bleek andermaal dat de club eigenlijk qua eensgezindheid de sfeer ademt als ware het één grote familie.

 

 

rabo

Huiskes Kokkeler

Plus Wallerbosch

Gebr. Van Engelen Recycling

Alkoof Interieurs

Autobedrijf Tinselboer

Berteke Hairstyling- De Kapper

Boonk Juwelier-Horloger

Drukkerij Knoef

E.J.Assink en Zoon

Ellenbroek Automotive

Fysiotherapie Fleminghof

Grand Café De Steeg

Hemink Groep

Herenkapper John Speckmann

Hotel Restaurant Jachtlust

Hubo Braakhuis

Kids City

Kotteman Wegenbouw

Kuhlmann,Hulshof & de Kok

Marcel Kon Makelaardij

Oude Luttikhuis Interieur

Plentyparts Borne

Plus Huls van den Nieuwboer

Restaurant Kir Royal

Restaurant Old Coopers Hall

Slagerij Jacobs

Stegehuis Installaties

‘t Juk Duivencentrum

Taurus Automatisering

Tuinpracht Nijhuis

Verscentrum Ter Brugge

Woninginrichting De Boer